Tuesday, 2 April 2013

4. päev

Lleidaringi ja 1. pralle päev.

Kuna ma tegin ikkagi suure pausi blogitamisesse (kellel siis selleks aega on), siis ei mäleta enam täpselt, mis mingi päeva juurde kuulub. Aga umbkaudu siiski.

Magasin jälle kaua, päeval ei teinud me eriti midagi ja siis kella 4-st läksime lähedalasuvasse linna väikesele shopingule. Kõigepealt käisime riietepoodides, aga aega ei olnud meile just palju antud, niiet üritasime kiirustada, aga me olime koos Albaga, kes nagu välja tuli, ei ole riiete ostmisel just eriti kiire tütarlaps, niiet enamus ajast ootasime teda. Aga ei olnud hullu.
Tänavad olid paksult rahvast täis ja me olime näljas ja väsinud. Aga ei tea, millest väsinud. See vist iseloomustabki mu puhkust siin.

Pärast läksime Agnese sünnipäevapidudeks toidukraami ostma....

Ja oi, siin on poed nii pisikesed ja rahvast nii kuradi palju igal pool. Poeskäiguks tuleb korralikult aega varuda ja toidupoodi ei tasu kunagi ainult 1 asja ostma minna, sest see ajakulu on lihtsalt meeletu. :D

Kuna Alba perekond meid oodata ei viitsinud, siis venisime miljoni poekotiga autosse. Okei, mingi 4-5 üliraskega tegelikult.

Jõudsime tagasi, pakkisime asjad lahti ja läksime koertega jalutama. Me meeldime neile juba vaikselt. :D

Ja siis riidesse ja kõrvalkülla pittu. Seal oli hunnik pubisid ja kusagil eriti rahvast ei olnud. Valisime siis 1 kõige nunnuma, kus ei olnud üldse kedagi peale nunnu baarmeni. Ei läinudki kaua, kuni tulid baarmeni sõbrad ja baarmen kutsus meid shotiringile. No, why not.

Tutvusime siis baarmeniga ja ma kuulasin katalaani keelt, sest noored siin eriti muud ei oska. Agnes oskab ka juba ja ta räägib lihtsalt, niiet sain nende jutust enam-vähem aru vähemalt, kuigi ise pm ühtegi sõna ei visanud. Mul hakkas varsti igav ja jälgisin lihtsalt eemalt, mis toimub.

Ja siis mängisime katalaani poistega noolemängu.

Kui džinn mõjuma hakkas, siis läksime korraks jalutama ja kui tagasi baarikesse minna tahtsime, oli see kinni. Mõistagi tegi see A kurvaks ja kuna kedagi teist ei olnud, sain mina selle kurbusega piki pead.

Siiski jõudsime ilusti koju, autoga ukse ette ja puha...

No comments:

Post a Comment