Wednesday, 27 March 2013

Lennuk ja 1. õhtu

Oo...

Lennujaamas istudes ei saanud arugi, et nii paljud inimesed sõidavad õhtu hilja Hispaaniasse, aga kui värav avati, oli järsku kõik kohad inimesi täis. Kõigil läksid näod rõõmsamaks ja tundus, et puhkusemaitse tuli juba suhu.

Mina võtsin ka rahulikult, tõmbasin rõõmsalt järjekorda ja ei mõelnud millegi puhul üle..

Lennukis küsisin mööda ühest väga toredana tunduvast tõmmust härrast ja litsusin end akna äärde (täpselt seda ma tahtsingi). Siis aga tuli meie vahele istuma üks Eesti kuulsusekene. Tuli välja, et vääga tore ja ilus noormees, ja mitte kuidagi õhku täis vaid tavaline Eesti poiss oma suhtumiselt, mis oli väga lahe.

Ja kui lennuk õhku tõusis, siis ühel hetkel oli ikka väga halb. Lennuk pidi end ju loomulikult väga järsult keerama, kui veel väga madalal oli. Veidikeseks tõmbas imeliku tunde sisse. Aga muidu oli mõnus, nagu oleks purjakil pool lendu. Tallinna tuled olid ka väga ilusad kõrgelt, teised linnad ei tundunud üldse nii ilusad, ei tea, miks. :D

Ja siis jõudsime kohale, nii mõnus oli, ei olnud üldse palav. ega külm, täpselt paras. Ja siis ootasid mind lennujaamas Agnes ja Magda (pereema, kelle juures A elab). A oli teinud mulle ilusa sildi ja ootas mind mullitajatega. Nii lahe oli, sõitsime hotelli, tegime väikese jalutuskäigu ja siis istusime hotelli baari ja tegime kerge g-t, nii hea oli koos olla jälle.

Hotellituba oli ka muy guapa, wc-s oli lilla valgustus ja, mille kohta tegime nalja, et sealt tulevad öösel geikummitused.

No comments:

Post a Comment