Wednesday, 27 March 2013

2. päev


Hommikul tutvusin ka poistega ja isaga. Ülilahedad väikesed poisid ikka! Marc oli meile juba kirjakesed kirjutanud ja pildid joonistanud (vb ka mõlemad) ja jooksid kohe vastu: Tere-tere-tere-tere, tere, Liisa, tere-tere! (jah, Eesti keeles!!!). Ja nad tulid kohe kallistama ka ja olid üliarmsad, aga nendega on ka raske, sest nad on korralikud patsaanid, kogu aeg hüppavad-kargavad jne. :D
Nende isa on ka väga tore, rahulik mees, meenutab eestlasi väheke, sest tundub selline rahulik ja kaalutlev, aga siiski, naeratus ees kogu aeg jne..

Väike hommikusöök ja siis läksime Girona lennujaamapiirkonnas olevasse ostukeskusesse shoppama ja siis bussiga Girona kesklinna! Kõigepealt otsisime ju loomulikult bussipeatust täiega taga, okei, mitte täiega, aga ikkagi. Ja siis ei teadnud, millise bussiga ja kus maha minna. Aga bussipeatuses olid väga toredad inimesed ja 1 mees seletas meile ilusti ära, et kuhu ja kuidas meil on vaja minna.

Gironas jalutasime, shoppasime ja kõik oli ülilahe, lõpuks läks ka soojaks. Esimesel õhtul sadas vihma ja hommikul oli ka pilves, aga siis hakkas looma! Minul loomulikult jalatsid hõõrusid, aga mul oli päris ükskõik kuni sinna maani, kui vähegi veel käia sain.

Tahtsime Gironas Linnamüürile jalutama minna, aga kusagilt ei leidnud seda kohta, kust peale saab. Need olid nii hästi maskeeritud, et loomulikult tegime ülisuure ringi enne kui leidsime. Poole tee peal tuli meile vastu üks tütarlaps, kes oli püksata (tal olid enda arvates vist retuusid jalas, aga need olid nii räigelt ümber ja paistsid läbi, no täielikud sukapüksid ja ta nägi nii kuri välja. Kui ta A kõrvale jõudis, siis A naeris mu lause peale ja siis see tegi hullu mõnitava kaamlinaeru ja siis karjus meile mõnitusi järgi. Me ei saanud nagu aru, et misasja, miks ta arvab, et me teda naersime!?Lõpuks saime müürile ronitud. Jalutasime ja tegime pilte, kõik oli super!
Siis jalutas meist mööda üks mees. Tundus täiesti tavaline, veidi aja pärast tuli tagasi ja me mõtlesime, et veidi kahtlane, laseme ta mööda. Tema tuli aga lihtsalt ja krabas mind tagumikust ja siis pani sellise jooksuga minema. Nagu mida? Me olime jumala šokis. Oleks mul midagi käes olnud, millega teda visata vms. Jalutasime edasi ja mingi hetk ta tuli tagasi ja konkreetselt tuli astus minu juurde ja tahtis tissi katsuda. Väga ebard. Lõin ta käe eest ära ja siis ta oli samm eemal. Tahtsin lüüa, aga ei oleks ulatanud ja ei osanud muud teha, kui lasin talle lihtsalt räige karjatuse näkku (sellise madalahäälelise möirge). Tüüp pani jooksu jälle ja õnneks ei näinud teda enam.


Hiljem leidsime mõnusaid söögikohti ja poekesi veel ning tapsime aega. Vahepeal sattusime ka perega kokku ja siis tuli jälle väike poiste kalliring ja muu seesugune. :D

Väga lahe oli kõik ja õhtul sõitsime rongiga Lleidasse, tutvusin Albaga ja sõitsime koju Sidamoni (väike külake). Meile eraldati kohe alumine korrus, et poisid hommikul väga vara üles ei ajaks ja siis vajusime peagi.

Bon Nit!

No comments:

Post a Comment